rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

14. 10. 2019

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 19 až 23°C. Noční teploty 11 až 7°C.

Firmy a instituce působící v Blatné

Aktuální infomace naleznete na webu www.ziveobce.cz

Portál Živéobce.cz představuje databázi, jež v elektronické formě poskytuje široké veřejnosti možnost vyhledávání identifikačních a kontaktních údajů a dalších informací o právnických osobách, fyzických osobách-podnikatelích a dalších subjektech. Účelem služeb je poskytování informací široké veřejnosti o identifikačních, kontaktních a dalších údajích týkajících se právnických osob, podnikajících fyzických osob a dalších subjektů prostředky elektronické komunikace. Informace publikované na www.ziveobce.cz jsou zveřejněny bezplatně a jejichž účelem je poskytnout uživateli informace o subjektech zařazených v databázi.