Správní obvod Městského úřadu Blatná

Správní obvod Městského úřadu Blatná

Městský úřad Blatná je úřad s rozšířenou působností a zároveň pověřený obecní úřad.

Správní obvod obce s rozšířenou působností Městského úřadu Blatná je vymezen územím obcí:
Bělčice, Bezdědovice, Blatná, Bratronice, Březí, Buzice, Čečelovice, Hajany, Hornosín, Chlum, Chobot, Kadov, Kocelovice, Lažánky, Lažany, Lnáře, Lom, Mačkov, Myštice, Předmíř, Sedlice, Škvořetice, Tchořovice, Uzenice, Uzeničky, Záboří,

Matriční úřad: Seznam obcí, měst, městských částí, městských obvodů a vojenských újezdů správního obvodu matričního úřadu:
Bělčice Bělčice
  Hornosín