07 Odbor výstavby a územního plánování

Mgr. Vlastimil Peterka

Ing. Martina Linhartová

Bc. Lukáš Rojík

Ing. Arch. Vojtík Šimon, Ph.D.

Služba UtilityReport
(vyjádření slouží např.  jako příloha k žádostem, jako informace před koupí pozemku, jako předběžná informace k možnosti napojení na existující sítě v okolí pozemku)

Jihočeský kraj podpořil nasazení služby e-UtilityReport, která umožňuje hromadné vytvoření žádostí o vyjádření k existenci inženýrských sítí. Všem dotčeným správcům inženýrských sítí systém vygeneruje žádost a vybraným správcům rovnou elektronicky odešle. Žádosti jsou v souladu s platnou legislativou a obsahují veškeré informace potřebné pro vystavení vyjádření správce.

dnes, úterý 22. 6. 2021
středa 23. 6. déšť 21/16 °C