Bělčice - Sdružení nezávislých kandidátů BĚLČICKO
Bezdědovice - Bezdědovická alternativa
Bezdědovice - STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
Blatná - ČSSD s podporou nezávislých kandidátů pro Blatnou
Blatná - KDU-ČSL
Blatná - Nezávislí Blatná
Blatná - Občanská demokratická strana
Blatná - Sdružení nezávislých kandidátů - HASIČI
Blatná - SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ ROVNĚ
Bratronice - HANA KREJČÍŘOVÁ
Bratronice - MATĚJ ADÁMEK
Bratronice - MILOSLAV ANTONY
Bratronice - MIROSLAV KAPR
Bratronice - NIKOLA SLIVOŇOVÁ
Bratronice - PAVEL KRESL
Bratronice - PETR SOTONA
Bratronice - SIMONA BĚLOVÁ
Březí - Sdružení nezávislých kandidátů Březí I.
Buzice - PRO BUZICE
Buzice - Sdružení nezávislých kandidátů Pro rozvoj Buzic
Čečelovice - ANNA FIŇKOVÁ
Čečelovice - AUGUSTIN JINDŘICH ŠIPLA
Čečelovice - Ing. JOSEF SKALA, Ph.D.
Čečelovice - Ing. MARTIN SKALA
Čečelovice - Ing. PETR KALBÁČ
Čečelovice - MICHAL STEJSKAL
Čečelovice - MILAN ZACH
Čečelovice - PETR KALBÁČ
Čečelovice - TOMÁŠ LÁVIČKA
Čečelovice - VÁCLAVA ZÍBAROVÁ
Hajany - Sdružení nezávislých kandidátů Hajany
Chobot - Sdružení nezávislých kandidátů
Kadov - HASIČI KADOV
Kadov - Hasiči Pole
Kadov - Hasiči Vrbno
Kadov - Sdružení nezávislých kandidátů Lnářský Málkov
Kocelovice - Naše Kocelovice
Kocelovice - Sdružení nezávislých kandidátů Za lepší obec Kocelovice (ZLOK)
Lažany - Sdružení nezávislých kandidátů Lažany
Lažánky - Ing. VÁCLAV KŘIVANEC
Lažánky - JAN STACH
Lažánky - JANA ŠVECOVÁ
Lažánky - JARMILA KŘIVANCOVÁ
Lažánky - JAROSLAV DOLEŽAL
Lažánky - JOSEF HALABURDA
Lažánky - LUCIE KUSSOVÁ
Lažánky - LUKÁŠ FILIPČÍK
Lažánky - MARTIN BURDA
Lažánky - MILOSLAV KLECÁN
Lažánky - VÁCLAV BRADA
Lnáře - LNÁŘE - NÁŠ DOMOV
Lnáře - Naše obec
Lom - EVA BATYSTOVÁ
Lom - JAN DZAMEK
Lom - JAROSLAV BATYSTA
Lom - JOSEF SVOJŠE
Lom - LUBOŠ MLÍČKO
Lom - Mgr. KRISTÝNA MARVALOVÁ
Lom - MILAN BATYSTA
Lom - RADKA PIKLOVÁ
Lom - VÁCLAV KAFKA
Mačkov - Sdružení nezávislých kandidátů
Mačkov - SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ II
Myštice - Sdružení nezávislých kandidátů Obce Myštice
Předmíř - Bc. HANA LUKÁŠOVÁ
Předmíř - ELIŠKA DOLENSKÁ
Předmíř - Ing. DAVID KUB
Předmíř - Ing. IVANA BOUKALOVÁ
Předmíř - Ing. PAVEL KARLÍK
Předmíř - JAN MARTÍNEK
Předmíř - OLDŘICH FOJTÍK
Předmíř - PAVLA KREJČÍ
Předmíř - TOMÁŠ PALIVEC
Sedlice - KDU-ČSL
Sedlice - Spolek občanů veřejně aktivních S.O.V.A.
Škvořetice - Naše Škvořetice
Škvořetice - Sdružení nezávislých kandidátů č. 1
Škvořetice - Sdružení nezávislých kandidátů č. 2
Tchořovice - SNK OBCE TCHOŘOVICE
Tchořovice - TCHOŘOVICE 1
Tchořovice - TCHOŘOVICE SOBĚ
Uzenice - PRO UZENICE
Uzenice - Sdružení nezávislých kandidátů Uzenice
Uzeničky - NEZÁVISLÍ ČERNÍVSKO
Uzeničky - SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ UZENIČKY
Uzeničky - ZMĚNA PRO UZENIČKY A ČERNÍVSKO
Záboří - JAKUB KLEČKA
Záboří - JIŘÍ ČADEK
Záboří - JOSEF ŠOUREK
Záboří - MARTIN BĚLE
Záboří - MAXIM BRAUN
Záboří - MICHAL BĚLE
Záboří - MICHAL ŘÍŠSKÝ
Záboří - PAVEL MAREK
Záboří - PETR BAŠTA
Záboří - TOMÁŠ CIBULKA
Záboří - VÁCLAV BĚLE
Záboří - VLADIMÍR ČAPEK