Vážení snoubenci, popř. zájemci o vstup do registrovaného partnerství,

těší nás, že jste se rozhodli uzavřít občanský sňatek, příp. vstoupit do registrovaného partnerství, ve správním obvodu matričního úřadu Blatná a sdělujeme následující informace:

Městský úřad Blatná má stanoven oddací den pátek a určené místo je zasedací místnost Městského úřadu Blatná v budově Radnice, tř. T. G. Masaryka čp. 322 – stejný den a místo je určené i pro vstup do registrovaného partnerstvífoto ).

Sňatečný obřad i vstup do registrovaného partnerství lze po dohodě s matrikou uzavřít také v jiný den (např. v sobotu) nebo na jiném vhodném místě matričního obvodu Blatná (např. v zámku, zámeckém parku, na zahradě u rodinného domu, v penzionu, u rybníka atd.), a to dle zveřejněných termínů.

Informace pro snoubence

Termíny obřadů