Blatná - Zjednodušená verze stránek

Nastavení velikosti písma

Výpis z evidenční karty řidiče

Výpis z evidenční karty řidiče

Výpis z evidenční karty řidiče
Výpis z evidenční karty řidiče obsahuje informace o získaných řidičských oprávněních, vystaveném řidičském průkazu, evidovaných sankcích a trestech za přestupky a trestné činy spáchaných na úseku provozu na pozemních komunikacích
Odbor dopravy poskytuje tyto informace podle § 121 zákona č. 361/2000 Sb., zejména orgánům státní správy, soudům a orgánům trestního řízení, za účelem konkrétního řízení, obcím v rozsahu potřebném pro jejich činnost a fyzickým osobám, jedná-li se o údaje o nich vedené.
Žádost je možné podat u kteréhokoli úřadu obce s rozšířenou působností.
Bc. Naděžda Víznerová tel. 383 416 225 email: viznerova@mesto-blatna.cz

V případě nepřítomnosti:
Zdeňka Jíchová   tel. 383 416 223 email: jichova@mesto-blatna.cz

Zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a jeho prováděcí vyhláška č. 31/2001 Sb.

• doklad totožnosti
  • ověřenou plnou moc, pokud jedná osoba o které jsou dotyčné údaje vedeny, v zastoupení

Poplatky
15 Kč za první stranu výpisu a 5 Kč za každou další stranu, s výjimkou orgánů, které jsou podle zákona o poplatcích od tohoto poplatku osvobozeny (zejména orgány státní správy)

• Formulář „Žádost o výpis z evidenční karty řidiče“ je možno vyzvednout na odboru dopravy nebo je k dispozici ke stažení zde.