Blatná - Zjednodušená verze stránek

Nastavení velikosti písma
+

Vydání další registrační značky k umístění na nosné zařízení připojitelné k vozidlu

Vydání další registrační značky k umístění na nosné zařízení připojitelné k vozidlu.

Vydání další tabulky registrační značky k umístění na nosné zařízení připojitelné k silničnímu vozidlu (jedná se o nosiče na jízdní kola, boxy na zavazadla která zakrývají registrační značku upevněnou na vozidle apod.).

O vydání další tabulky registrační značky z výše uvedeného důvodu může požádat vlastník nebo provozovatel silničního vozidla se souhlasem vlastníka.

Vlastník nebo provozovatel vozidla (fyzická nebo právnická osoba) se souhlasem vlastníka vozidla nebo osoba (právnická či fyzická) zplnomocněná vlastníkem či provozovatelem vozidla.

K provedení tohoto úkonu je příslušný kterýkoliv úřad obce s rozšířenou působností.

Zdeňka Jíchová tel. 383 416 223 email: jichova@mesto-blatna.cz
Ing. Hana Vohryzková tel. 383 416 224 email: vohryzkova@mesto-blatna.cz

• plnou moc, pokud jedná osoba která není vlastníkem nebo provozovatelem vozidla
  • technický průkaz
  • osvědčení o registraci vozidla
  • souhlas vlastníka vozidla, pokud žádá provozovatel vozidla

Vydání další tabulky (stejné) registrační značky již přidělené: 600 Kč za každou tabulku.

V tomto případě se podává formulář „Žádost o vydání tabulky s registrační značkou“, kterou je možno vyzvednout na odboru dopravy nebo stáhnout zde.