Blatná - Zjednodušená verze stránek

Nastavení velikosti písma

Poskytnutí údajů z registru silničních vozidel

Poskytnutí údajů z registru silničních vozidel

Poskytnutí údajů z registru silničních vozidel
Vystavení výpisu údajů o vozidlech a jejich vlastnících / provozovatelích.
Údaje je možné poskytnout vlastníkovi nebo provozovateli vozidla, jedná-li se o údaje k tomuto vozidlu, orgánu veřejné moci v rozsahu nezbytném k výkonu jeho působnosti a dále fyzické nebo právnické osobě, která prokáže právní zájem na poskytnutí údajů.
K provedení tohoto úkonu je příslušný kterýkoliv úřad obce s rozšířenou působností.
Zdeňka Jíchová tel. 383 416 223 email: jichova@mesto-blatna.cz
Ing. Hana Vohryzková tel. 383 416 224 email: vohryzkova@mesto-blatna.cz

• plnou moc, pokud žadatel jedná v zastoupení

50 Kč za negativní výpis nebo 50 Kč za každé vozidlo, kterého se výpis z registru vozidel týká (tedy pokud budou např. na vystavovaném výpisu uvedena 3 vozidla bude poplatek činit 3 x 50 = 150 Kč), s výjimkou orgánů, které jsou podle zákona o poplatcích od tohoto poplatku osvobozeny (zejména orgány státní správy)

• Formulář „Žádost o poskytnutí údajů z registru silničních vozidel“ je možno vyzvednout na odboru dopravy nebo stáhnout zde.