Vydání předplacené parkovací karty pro stání vozidel v lokalitách tř.J.P.Koubka a nám.Míru, Blatná

Vydání předplacené parkovací karty pro stání vozidel v lokalitách tř.J.P.Koubka a nám.Míru, Blatná

Vydání předplacené parkovací karty pro stání vozidel v lokalitách tř.J.P. Koubka a nám. Míru, Blatná
V lokalitách tř. J.P. Koubka a nám. Míru, Blatná je zřízena zóna placeného parkování. Mimo standardního zaplacení ceny v parkovacím automatu, mohou fyzické / právnické osoby, které mají v Blatné trvalý pobyt, vlastní v zóně placeného parkování nemovitost, mají v Blatné místo podnikání, sídlo firmy nebo provozovnou, využít možnost zakoupení přeplacené parkovací karty. Karta se vydává na ½ roku nebo na 1 rok a je vystavena na konkrétní registrační značku vozidla (tedy je nepřenosná), jehož je výše uvedená osoba vlastníkem nebo provozovatelem. Zakoupení předplacené parkovací karty opravňuje jejího držitele stát s vozidlem, k němuž byla karta vystavena, v zóně s placeným parkováním bez nutnosti uhradit standardní parkovací poplatek v automatu. Karta neopravňuje jejího držitele k vyhrazení parkovacího místa!
Fyzická nebo právnická osoba uvedená v předchozím odstavci, nebo osoba zmocněnce, jedná-li žadatel v zastoupení.

Ing. Jan Valášek tel. 383 416 220 email: valasek@mesto-blatna.cz

Nařízení města Blatná č. 1/2018 a Provozní řád placených parkovišť.

• technický průkaz vozidla
  • doklad totožnosti
  • výpis z obchodního rejstříku, jedná-li se o právnickou osobu
  • plnou moc, pokud jedná žadatel v zastoupení

Poplatky
Vydání parkovací karty s platností ½ roku 1 100 Kč
Vydání parkovací karty s platností 1 rok 2 000 Kč

• Formulář „Žádost o vydání parkovací karty“ je možno vyzvednout na odboru dopravy nebo stáhnout zde.

dnes, středa 14. 4. 2021
zataženo 7 °C 0 °C