Ztráta, odcizení, zničení nebo poškození technického průkazu či osvědčení o registraci vozidla

Ztráta, odcizení, zničení nebo poškození technického průkazu či osvědčení o registraci vozidla.
V případě ztráty, odcizení, zničení nebo poškození uvedených dokladů je jejich vlastník povinnen požádat o vystavení duplikátu.
Vlastník vozidla (fyzická nebo právnická osoba) nebo osoba (právnická či fyzická) zplnomocněná vlastníkem vozidla.
K provedení tohoto úkonu je příslušný kterýkoliv úřad obce s rozšířenou působností.
Zdeňka Jíchová tel. 383 416 223 email: jichova@mesto-blatna.cz
Ing. Hana Vohryzková tel. 383 416 224 email: vohryzkova@mesto-blatna.cz

Budova Městského úřadu č.p. 1520, tř.T.G. Masaryka (vedle základní školy, proti domovu seniorů).

• technický průkaz (není-li odcizen nebo ztracen)
  • osvědčení o registraci vozidla - tzv. malý technický průkaz (není-li odcizen nebo ztracen)
  • plnou moc, pokud jedná osoba, která není vlastníkem vozidla

100 Kč za každý ztracený, odcizený, zničený nebo poškozený doklad (tzn. například při současné ztrátě technického průkazu i osvědčení o registraci vozidla je správní poplatek 100 + 100 = 200 Kč)